TEHNIKARINGLUS OOTAB KOOSTÖÖD TEIEGA

Missioon

Oma tegevusega aitame muuta paremaks meie kodanikuühiskonda, kuna aitame majandusraskustes olevaid peresid. Aitame paljulapselisi peresid, puudega inimesi ja nendega tegelevaid organisatsioone, kes kõik vajavad võrdseks arenguks teistega arvuteid ja pääsu internetti. Sellega tugevdame Eesti tuleviku haridustaset ja inimeste oskust orienteeruda tänapäeva ülikiirelt arenevas IT-maailmas. Mõtleme roheliselt ja pöörame veel kõlbliku tehnika taaskasutusse, mis muidu läheks lihtsalt purustamiseks. Samas säästame loodust ja järgides jäätmeseaduse punkti elektroonikaromude taaskasutusest vähendame  üha rohkem vedelema jäetavaid elektroonika- ja infotehnoloogiaseadmeid. Seadmed, mida ei saa kasutada, leiavad koha jäätmejaamas.

Kes meid saavad aidata

Aidata saavad meid kõik infotehnoloogiafirmad, nii müüjad, maaletoojad kui rentijad, koolid, pangad, kõik asutused ja eraisikud, kes vahetavad enda vanad arvutid ja muud seadmed välja uute vastu. Võtame vastu ka mittekomplektsed arvutid varuosadeks. Teretulnud on ka rahaline toetus.

Mida siis teha

Tooge enda vana arvuti, printer, teler, raadio või muu elektroonikatoode MTÜ-le Tehnikaringlus. Meie vaatame selle tehnilise seisundi üle, parandame, täiustame ja koos sotsiaaltöötajatega leiame inimese, pere, organisatsiooni, kellel seda tarvis on. Ootame koostööpartnereid. Võite meid reklaamida oma kodulehtedel, aidata mõtteid arendada, teha rahalisi annetusi kontole SEB EE691010220107364011.

MTÜ Tehnikaringlus on tänulik toetuse eest:
    1. Ära jäta oma kasutatud tehnikat kappi seisma. Too see meile – kuskil on keegi, kellel läheb seda vaja. Eriti suureks abiks saavad olla ettevõtted, kes regulaarselt oma kontoritehnikat uuendavad ja maha kannavad.
    1. Annetused. Hetkel katame Tehnikaringluse kulud oma liikmete taskust, aga mida rohkem lisandub abivajajaid, seda suuremasse hätta jääme elektri- ja rendiarvete maksmise ja varuosade ostmisega..
    1. Astu liikmeks või tule vabatahtlikuks. Eriti oodatud on vabatahtlikud Tallinnas. Hea oleks, kui oskaksid arvuteid lahti võtta ja kokku panna, operatsioonisüsteeme ja tarkvara paigaldada.
    1. Saad meid toetada, soetades uuendatud kasutatud tehnikat (osta meie käest tooteid).
  1. Paku meile ulualust. Otsime oma tegevuse laiendamiseks Tartus ja Tallinnas ruume, mis oleksid vähemalt 100 ruutmeetrit suured, soojad ja kuivad.